1.
Czacha
Początkowy przeciwnik (drugi pojawiający się w grze).
Autor: Rolpho
" "
2.
Piącha
Pierwszy pojawiający się przeciwnik w grze. Wyprowadza tylko jeden prosty cios. Nie robi żadnych uników.
Autor: Edward
"Wyobraziłem sobie czyste, mechaniczne zło w najprostszej, prymitywnej postaci. Niewielki pojazd z dużymi kołami, mechanizmy bez obudowy, jakby właśnie opuścił labolatorium. Wyposażony w radarek wyszukujący ofiary i tubę na wysiegnikach o niewielkiej swobodzie regulacji, z której mechanizm sprżężynowy wyrzuca niszczącą pięść"
3.
Autor: Rolpho
" "
4.
Autor: Mayster
" "
5.
Kaczucha
Autor: Mayster
" "
6.
Autor: Rolpho
" "
7.
Kula-spider
Autor: Edward/Rolpho
"Idelanym kształtem numerycznym jest szescian, ale dałem szansę kuli. Najbardziej defensywny kształt. Kulę trzeba było przemieszczać, więc powstały nieco pokraczne pajęcze nózki. Rolpho póŸniej przerobił ich animację na bardziej trójwymiarową"
8.
Piła
Autor: Rolpho
" "
9.
Puszka
Autor: Mayster
" "
10. Boss 1
Ciekły beton B-1000
Następna, nowa generacja ciekłych robotów (po T-1000).Jest pierwszym "bossem" w grze. Podstawowa jego forma to kloc betonu, jednak zmienia swoje kształty w zalezności od sytuacji. Długie ostrze, ogromne zgniatajace szczeki to tylko niektóre rzeczy z jego reperuaru. Na początku posiada około dwudziestu najbardziej śmiercionosnych rakiet, których każde trafienie niszczy robota gracza. Aby podjąć z nim walkę lepiej poczekać, aż przeciwnikowi skończy się amunicja.
Autor: Edward
"Chciałem zrobić robota o idealnym kszatałcie, prostokątna bryła to według mnie najbardziej futurystyczny kształt."
11.
Lechu
Autor: Rolpho
" "
12.
Autor: Rolpho
" "
13.
Zając
Autor: Rolpho
" "
14 .
Prototyp C-128
Początkowo był robotem, dla gracza, jednak zastąpił go C-128. C-128 powstał pod koniec prac nad grą i był bardzo dobrze animowany. Zamiana trafiła akurat na zrobionego na poczatku robota numer 14. Robot ten został użyty w trzeciej planszy - windzie. Pojawiają się tylko 3 sztuki, mają jednak dużo energi i potrafią wykonywać wszytkie ciosy, łącznie z przerzucaniem i pobieraniem energii, co szczególnie boli jeśli przeciwnikowi uda się go poprawnie wykonać. Jednak nie wykonują tych ciosów zbyt często żeby już na trzeciej planszy nie podnosić zbytnio poziomu trudności.
Autor: Rolpho
" "
15.
Autor: Rolpho
" "
16.
Autor: Rolpho
" "
17.
Autor: Rolpho
" "
18.
Flyer
Autor: Rolpho
" "
19.
Konserwa
Autor: Mayster
" "
20.Boss 2
Insektoid
Dysponujący wszytkimi ciosami, brutalny, ostatni "boss". Może sam nie byłby wyzwaniem wiekszym niż najlepsi przeciwnicy, jednak dysponuje on urządzeniem zniekształcającym czas. Robot zwalnia dwukrotnie przeciwników przez co ma nad nimi miażdżącą przewagę szybkosci. Szybko uczy się włączać ochronne pole siłowe gdy wróg atakuje go z wyskoku.
Autor: Rolpho
" "
21. 3D
Standardowo wyposażeni są w antygraw - urządenie pozwalające unosić się nad ziemią. Urządzenie jest niezwykle czułe na wstrząsy, jedno uderzenie uszkadza urządzenie, wtedy robot przechodzi w tryb walki pieszej.
Autor: Rolpho
"..."