Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebny programista
Autor Wiadomość
santa13 Offline
Pieszy

Liczba postów: 3
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Post: #1
Potrzebny programista
Witam. Zamieszczam ogłoszenie ze strony The Company. Mam nadzieję, że umieszczając ją w tym właśnie miejscu nikogo nie wkurzę, a przynajmniej nie tak bardzo. Sprawa dotyczy gier na Amigę.

"Chcielibyśmy zaprosić zdolnego programistę do współpracy przy modyfikowaniu emulatora WinUAE.
Podstawowym celem jest dodanie wsparcia online - preferowalibyśmy autorskie rozwiązanie, a nie zabugowany moduł kaillery, które pozwalałoby grać na nim online. Dokładniejsze szczegóły/oczekiwania przedstawimy w prywatnej wiadomości.

Dotychczas ukazały się następujące emulatory multiplayer:
WinUAE Kaillera - projekt nie jest już rozwijany. Brak źródła.
FS-UAE - coś aktualnego, ale tryb online jest wadliwy oraz preferujemy klasycznego WinUAE

Jeżeli ktoś podjąłby się tego za pieniądze - niech poda swoją cenę - rozważymy wszystkie poważne oferty.
Rozwiązanie chcielibyśmy zaimplementować do "exeków", które są idealną bazą na tego typu zabawy.
Toni Wilen (autor WinUAE) nie jest na dzień dzisiejszy zainteresowany rozwijaniem WinUAE w tym kierunku."

Więcej informacji pod adresem http://thecompany.pl/ w wątku Ogłoszenie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2014 20:54 przez santa13.)
03-08-2014 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edward Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 507
Dołączył: Jan 1970
Reputacja: 21
Post: #2
RE: Potrzebny programista
Fajna strona, kilka moich starych projektów dzięki niej ożyło na nowo.

Cel jest zacny. Ja osobiście jestem zaangażowany w ATS i inne 150% więc mimo chęci nie dam rady.
04-08-2014 00:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Advanced Tram Simulator | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS