Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CityGML - bryły budynków
Autor Wiadomość
Ra_ Offline
Budowniczy
*

Liczba postów: 74
Reputacja: 7
CityGML - bryły budynków
Od paru dni Geoportal publikuje bryły budynków w Polsce, zrobione za ciężkie miliony z danych geodezyjnych. Ściany i dachy budynków są zapisane w strukturze XML, we współrzędnych PUWG 1992.

Właśnie niedawno doszły kolejne powiaty, w tym Elbląg. Jeśli tory Elbląga w ATS trzymają wymiary, będzie można dopasować budynki. W ostateczności można wstawić budynki do GOP (wiem, że do Czeladzi jest pod górę), albo może dokończyć Częstochowę.

Rainsted — najnowsze informacje
Własna masarnia — projekt technologiczny masarni
04-09-2018 02:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elot360 Offline
Użytkownik chory na głowę
*

Liczba postów: 187
Reputacja: 5
RE: CityGML - bryły budynków
Ambitny projekt. Aczkolwiek czy nie warto by było nawiązać współpracy z deweloperami i pokombinować coś już dla ATS2?
12-09-2018 11:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ra_ Offline
Budowniczy
*

Liczba postów: 74
Reputacja: 7
RE: CityGML - bryły budynków
Jakoś chyba nie chcą. Ani nie mogę odpalić sobie ATS2 i wstrzyknąć budynków, pozostaje mi używać tego, co jest dostępne.

Rainsted — najnowsze informacje
Własna masarnia — projekt technologiczny masarni
Dzisiaj 16:11
Odpowiedz 

Advanced Tram Simulator | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS