Ankieta: Gdzie powinno odbyć się spotkanie?
GOP
Częstochowa
Kraków
Wrocław
Bydgoszcz
Łódź
Elbląg
Gdańsk
Gdzie indziej (napisz gdzie)
Toruń
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie forumowe
Autor Wiadomość
elot360 Offline
Użytkownik chory na głowę
*

Liczba postów: 188
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 5
Post: #11
RE: Spotkanie forumowe
Nikt nie mówił że będę. A zagłosowałem z automatu Tongue

Ale kto wie, jak znajde w aptece pigułki na odwagę to może.
22-04-2016 16:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anton Offline
Pasażer bez biletu
*

Liczba postów: 434
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 9
Post: #12
RE: Spotkanie forumowe
No tam, ja tam jestem nie o wiele odważniejszy. Tongue

Ale przynajmniej warto zobaczyć, kto jest tu kim, posłuchać rozmowę... W końcu zrobić zdjęcie grupowe na tle stopiątki. Tongue
Nie mam zamiaru być w "centrum uwagi" - tylko tak, postać sobie obok, ponagrywać jakieś widoki z okna, czy coś w takim stylu... A może i wstawię jakieś swoje 50 kopiejek, kto wie. Tongue Na zbyt dużo tu nie liczę, ale pożyjemy - zobaczymy. Praktyka językowa się liczy, bo "kujanie" słów z internetu nie zawsze daje potrzebnych efektów.

Rok temu odrobiłem mocną awanturę (Kubo, wiesz o co tu chodzi Wink). Popatrz... Żebym ja, taki prosty szary ruski robotnik, wyjechał za granicę o ponad 1300 km od domu i spacerował po nieznajomych miejscach z niezbyt dużo znajomymi ludźmi - a do tego rozmawiając po raz pierwszy w obcym języku... To jest dla mnie coś, licząc, że czasami nawet w swoim nie mogę pary słów powiązać. Tongue

Sporo nerwów na początku, a pod koniec nie chciało się ujeżdżać. Tylko więcej spacerów po Katowicach. Big Grin
------
PS. Tak w ogólniaku się zastanawiam, który z "normalnych" (niby) Rosjan będzie się uczył polszczyzny... Chyba tylko jakiś "chory na głowę" dziwak! Big Grin I tu nie chodzi o sprawy polityczne itd., - w Rosji nienawiści do Polaków nie ma. Chodzi tylko o ewentualną przydatność w życiu. A wciągnęły mnie te symulatory, ATS, VBus, MaSzyna itd (większość programów podobnego pokroju pochodziły wtedy od was). Bardzo się chciało urozumieć, o czym jest mowa na forum, dowiadywać się o rozwoju, zrobić tłumaczenie na swój język... Odtąd powstał już interes do całej Polski. A gdy wypadł mi zaszczyt przejechać się "legendami" 105Na i EN57... To jest jednym słowem szczęście. Smile I taki oto ja dziwny człowiek, Rosjanin, polonista, miłośnik transportu.

I teraz mogę się chwalić np. w hotelu podczas zameldowania, niby "dzień dobry, mam rezerwację nr. jakiś-tam" - i hopla... Paszport Rosyjski. Big Grin Goście na recepcji w szoku, a zarówno jak i ci pogranicznicy.
=====
PPS. Ale dużo tekstu. Smile

Za niepodległe może się uważać tylko to państwo, przeciwko któremu jankesy i ich sługusy wprowadzili sankcje...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2016 18:15 przez Anton.)
22-04-2016 18:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elot360 Offline
Użytkownik chory na głowę
*

Liczba postów: 188
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 5
Post: #13
RE: Spotkanie forumowe
Zaraz się okażę że wszyscy przyjdą postać sobie obok, i co wtedy Tongue
22-04-2016 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lukasn26 Offline
Mam kartę miejską na wszytkie linie :P
**

Liczba postów: 553
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 12
Post: #14
RE: Spotkanie forumowe
Nie wsztscy; ja nie jadę xD

[Obrazek: 90a9698b9335c73bgen.png]
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011750463158
22-04-2016 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anton Offline
Pasażer bez biletu
*

Liczba postów: 434
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 9
Post: #15
RE: Spotkanie forumowe
Elot, impreza milcząca, taki nowy styl. Tongue

No cholera, ja nieśmiały Rus i tak jadę, przez dwie granice (Białoruś, Polska) - a połowa tutejszych użytkowników nie chce, bo "ma jakieś tam powody"... Chociaż zamieszkuje co najmniej w tym samym kraju... Tutaj coś jest nie do ogarnięcia. Undecided

(no chyba, że jestem o tyle mocnym aspergerowcem i nie rozumiem "tak prostych rzeczy" Tongue)

Za niepodległe może się uważać tylko to państwo, przeciwko któremu jankesy i ich sługusy wprowadzili sankcje...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2016 10:31 przez Anton.)
23-04-2016 10:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elot360 Offline
Użytkownik chory na głowę
*

Liczba postów: 188
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 5
Post: #16
RE: Spotkanie forumowe
Nasz naród tak ma że nam się nic nie chce bo coś Tongue
23-04-2016 10:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anton Offline
Pasażer bez biletu
*

Liczba postów: 434
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 9
Post: #17
RE: Spotkanie forumowe
No to prawda.

Za niepodległe może się uważać tylko to państwo, przeciwko któremu jankesy i ich sługusy wprowadzili sankcje...
23-04-2016 11:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elot360 Offline
Użytkownik chory na głowę
*

Liczba postów: 188
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 5
Post: #18
RE: Spotkanie forumowe
Padło pytanie gdzie będzie spotkanie. Ja się pytam, kiedy konkretnie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2016 17:43 przez elot360.)
23-04-2016 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anton Offline
Pasażer bez biletu
*

Liczba postów: 434
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 9
Post: #19
RE: Spotkanie forumowe
Też chcę to znać. W Polsce mam być tydzień w drugiej połowie VI. miesiąca. W tym 3 dni w Krakowie/Śląsku.

Za niepodległe może się uważać tylko to państwo, przeciwko któremu jankesy i ich sługusy wprowadzili sankcje...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2016 20:48 przez Anton.)
23-04-2016 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sadek743 Offline
Miłośnik KM i PKP
*

Liczba postów: 31
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Post: #20
RE: Spotkanie forumowe
Może ktoś chętny na wypad na foty komunikacyjne w czerwcu? A miejsce spotkania proponowałbym wszystkim znane Katowice. Czy chętni są na sali?

Linia 39: Stroszek Zajezdnia - Dąbrowa Miejska - Bytom Tarnogórska - Bytom Politechnika Śląska
Linia 49: Stroszek Zajezdnia - Dąbrowa Miejska - Bytom Urząd Miasta - Bytom Plac Sikorskiego
23-04-2016 23:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Advanced Tram Simulator | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS