Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abstrakcyjne rozwiązania architektoniczne.
Autor Wiadomość
Edward Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 507
Dołączył: Jan 1970
Reputacja: 21
Post: #1
Abstrakcyjne rozwiązania architektoniczne.
http://joemonster.org/art/35378/Moskiews...parkowania

Na początku myślałem ze to żart Smile
07-03-2016 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lukasn26 Offline
Mam kartę miejską na wszytkie linie :P
**

Liczba postów: 553
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 12
Post: #2
RE: Abstrakcyjne rozwiązania architektoniczne.
Ha, śmieszne ale dobre rozwiązanie. Zawsze zagwarantowane jest więcej miejsca Smile

[Obrazek: 90a9698b9335c73bgen.png]
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011750463158
07-03-2016 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anton Offline
Pasażer bez biletu
*

Liczba postów: 434
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 9
Post: #3
RE: Abstrakcyjne rozwiązania architektoniczne.
Tak, to jest żart pierwszokwietniowy (uwaga na datę). Smile - > http://varlamov.ru/1313653.html
A dokładniej projekt fotoszopowy pana Ilji Alieksandrowicza Warłamowa. Tongue Nie istnieje w rzeczywistości.

Za niepodległe może się uważać tylko to państwo, przeciwko któremu jankesy i ich sługusy wprowadzili sankcje...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2016 19:03 przez Anton.)
07-03-2016 19:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edward Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 507
Dołączył: Jan 1970
Reputacja: 21
Post: #4
RE: Abstrakcyjne rozwiązania architektoniczne.
No beka, nie wiedziałem że to żart (choć pomysł wydawał mi się absurdalny) ale Rosja chyba jest pierwsza do realizacji absurdów Wink
Wyobraziłem sobie jak wszyscy jadą na 8.00 do pracy i czekają aż sąsiad z ostatniego pietra przywoła samochód, a potem następny.. i tak do 9.00.Smile
07-03-2016 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lukasn26 Offline
Mam kartę miejską na wszytkie linie :P
**

Liczba postów: 553
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 12
Post: #5
RE: Abstrakcyjne rozwiązania architektoniczne.
Big Grin A poza tym jak samochód z ostatniego piętra miałby przyjechać, jak pod nim jest powiedzmy jeszcze 12? Smile

[Obrazek: 90a9698b9335c73bgen.png]
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011750463158
07-03-2016 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kafar Offline
Kasownik KRG-4
*

Liczba postów: 327
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 9
Post: #6
RE: Abstrakcyjne rozwiązania architektoniczne.
Widać że platformy się wysuwają na zewnątrz konstrukcji i zjeżdżają obok slotów. Wink

[Obrazek: Admini_na_wycieczce.jpg]
07-03-2016 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anton Offline
Pasażer bez biletu
*

Liczba postów: 434
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 9
Post: #7
RE: Abstrakcyjne rozwiązania architektoniczne.
Edward, a teraz zamknąć oczy i wyobrazić, jak mam mieszkać w takim absurdzie nieco 22 lata. Tongue To chyba strach pomyśleć. Big Grin

W Moskwie w metrze to już o 7 rano robi się wesoło... Jak komuś trzeba jechać do pracy na inny koniec miasta... Do tego moja linia Arbacko-Pokrowska jest najbardziej załadowana, w szczycie pociągi śmigają co 30 sekund - ale i tak spore tłoki.

O pociągach podmiejskich już nie ma mowy - polecam przejazd np. składem 6012 Odincowo - Lublino 8:46 od Kuncewa. Jak się da wleźć oczywiście. Big Grin

Za niepodległe może się uważać tylko to państwo, przeciwko któremu jankesy i ich sługusy wprowadzili sankcje...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2016 22:57 przez Anton.)
07-03-2016 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edward Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 507
Dołączył: Jan 1970
Reputacja: 21
Post: #8
RE: Abstrakcyjne rozwiązania architektoniczne.
>Edward, a teraz zamknąć oczy i wyobrazić, jak mam mieszkać w takim absurdzie nieco 22 lata. To chyba strach pomyśleć.

Mnie zastanawia dlaczego Rosjanie ciągle chcą ten absurd roznieść na cały świat Wink . A wyobrazić sobie mogę łatwo, bo mieszkałem w zrusyfikaowanym PRL'u.
07-03-2016 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anton Offline
Pasażer bez biletu
*

Liczba postów: 434
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 9
Post: #9
RE: Abstrakcyjne rozwiązania architektoniczne.
Kto chce? Ja nie chcę. Wink
Ale amerykanizacji też nie chcę...
Przynajmniej u siebie w kraju, bo jak ktoś woli zielonego papierka to dobra, to jest jego własny wybór - ale od Rosji wara.

Za niepodległe może się uważać tylko to państwo, przeciwko któremu jankesy i ich sługusy wprowadzili sankcje...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2016 23:34 przez Anton.)
07-03-2016 23:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rolpho Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 35
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 5
Post: #10
RE: Abstrakcyjne rozwiązania architektoniczne.
spokojnie Wink , "architektom" tego świata jest wsio rawno kogo i na jaką modłę używają Sad a rosyjski bank centralny chyba ma więcej wspólnego np. z Britisz Rojal Bank niż się wszystkim wydaje. "Geopolityka" jest brutalna, i żadne ideologie, religie, moralność, zwyczaje etc. nie obchodzą zbytnio grających w nią graczy.

Co do tego "parkingu" od razu zastanowiło mnie, czy ziomusie nie wchodziliby prosto z aut przez balkony do domów od razu Wink po co marnować czas i latać dookoła podczas gdy autko i tak jedzie w tą samą stronę Wink

Poranne korki autor grafy przewidział - autka wjeżdżają kulturalnie na zewnątrz i są wsuwane w szyny przy właściwym balkonie. Mocne Wink

http://d6team.com
14-03-2016 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Advanced Tram Simulator | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS