Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rosja, Moskwa] Tramwaje w Moskwie
Autor Wiadomość
Impuls Offline
Pasażer z biletem miesięcznym
*

Liczba postów: 53
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
Post: #21
RE: [Rosja, Moskwa] Tramwaje w Moskwie
Nie widzę powodu dla którego was wygonili z tej Pesy więc mam pytanie:Czy u was to norma ? Spróbuj następnym razem spróbować się dogadać z takim gościem Smile
02-05-2014 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anton Offline
Pasażer bez biletu
*

Liczba postów: 434
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 9
Post: #22
RE: [Rosja, Moskwa] Tramwaje w Moskwie
No chyba za $$$ to można się dogadać. Smile

Za niepodległe może się uważać tylko to państwo, przeciwko któremu jankesy i ich sługusy wprowadzili sankcje...
03-05-2014 08:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edward Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 507
Dołączył: Jan 1970
Reputacja: 21
Post: #23
RE: [Rosja, Moskwa] Tramwaje w Moskwie
Jadą sobie spokojnie po imprezie na zajezdnię, a tu nagle ładują się im do trama jacyś ludzie Big Grin
03-05-2014 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anton Offline
Pasażer bez biletu
*

Liczba postów: 434
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 9
Post: #24
RE: [Rosja, Moskwa] Tramwaje w Moskwie
Takich "jakichś ludzi" ludzi to połowa imprezy była. Smile W tym wszyscy STTS-owcy z Moskwy i okolic. Później jeszcze będą materiały, jak znajdę wolny czas na opracowanie.

Za niepodległe może się uważać tylko to państwo, przeciwko któremu jankesy i ich sługusy wprowadzili sankcje...
03-05-2014 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Komisarz Ryba Offline
Pasażer
*

Liczba postów: 15
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #25
RE: [Rosja, Moskwa] Tramwaje w Moskwie
W przyszłym tygodniu w Grudziądzu jeden z Fokstrotów przygotowanych dla Moskwy będzie wystawiony jako model pokazowy w związku z "XXXV Krajowym Zjazdem Komunikacji Miejskiej" i 115 rocznicą tramwaju elektrycznego w Grudziądzu, która miała miejsce 12 maja. Smile

Zobaczymy co tam Pesa wytworzyła dla Władimira. Smile
16-05-2014 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anton Offline
Pasażer bez biletu
*

Liczba postów: 434
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 9
Post: #26
RE: [Rosja, Moskwa] Tramwaje w Moskwie
Ależ we Władzimirze nie ma tramwajów, tylko trolejbusy. Smile

W tym też Jelcze - Nordtroll: http://transphoto.ru/photo/682630/

Za niepodległe może się uważać tylko to państwo, przeciwko któremu jankesy i ich sługusy wprowadzili sankcje...
17-05-2014 08:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Komisarz Ryba Offline
Pasażer
*

Liczba postów: 15
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #27
RE: [Rosja, Moskwa] Tramwaje w Moskwie
(17-05-2014 08:25)Anton napisał(a):  Ależ we Władzimirze nie ma tramwajów, tylko trolejbusy. Smile
Hłehłe. Punkt dla ciebie. Pozdrów wujaszka Putina, ale powiedz mu, że my go do Polski nie zapraszamy. Tongue
(17-05-2014 08:25)Anton napisał(a):  W tym też Jelcze - Nordtroll: http://transphoto.ru/photo/682630/
Jakie są opinie wśród lokalnych kierowców/miłośników na temat wynalazków z Jelcza? Poznali się już na niskiej jakości tych wyrobów?
17-05-2014 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anton Offline
Pasażer bez biletu
*

Liczba postów: 434
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 9
Post: #28
RE: [Rosja, Moskwa] Tramwaje w Moskwie
Wiem wiem o co Ci chodziło. Pozdrowię, gdy będą przygotowania szubienicy. Wink

Nic o nich nie słyszałem, sam chcę ocenić. Zresztą jak jeździły z lat 90 tak i jeżdżą, nie psują się... Zresztą na Siewmaszu byli zbierane, nie w Polsce, może dlatego. Od Jelczów tam to tylko nadwozie jest.

Za niepodległe może się uważać tylko to państwo, przeciwko któremu jankesy i ich sługusy wprowadzili sankcje...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2014 14:20 przez Anton.)
17-05-2014 11:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edward Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 507
Dołączył: Jan 1970
Reputacja: 21
Post: #29
RE: [Rosja, Moskwa] Tramwaje w Moskwie
Te Jelcze to autobusy mojej młodości, jeździłem nim do szkoły. Futurystyczny kształt dla mnie był rewelacyjny. Poza brakiem niskiej podłogi chyba bez wad dla pasażera Smile
Wyobraźcie sobie świat w którym jeżdżą same prawdziwe "ogóry" czyli Jelcze Mex'y i nagle wśród nich pojawia się nowiutki kwadratowy Jelcz M11.
17-05-2014 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anton Offline
Pasażer bez biletu
*

Liczba postów: 434
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 9
Post: #30
RE: [Rosja, Moskwa] Tramwaje w Moskwie
http://www.youtube.com/watch?v=4ugFnNGCUFM - druga część nagrania z ekspozycji 115-lecia tramwajów w Moskwie, teraz są to wagony powojenne i Tatry (znajdźcie tutaj "13N" Wink).

Za niepodległe może się uważać tylko to państwo, przeciwko któremu jankesy i ich sługusy wprowadzili sankcje...
17-05-2014 20:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Advanced Tram Simulator | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS