Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATS 2
Autor Wiadomość
smolarzp Offline
Pieszy

Liczba postów: 2
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Post: #151
RE: ATS 2
Dzień dobry. Mam pytanie takie na które nie da się odpowiedzieć dokładnie kiedy. Ale czy gra będzie wydana w tym roku? Bo bardzo mi się podoba. Pozdrawiam Wink
11-03-2019 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TypowyJanuszek Offline
Pieszy

Liczba postów: 2
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 0
Post: #152
RE: ATS 2
Co z tą datą premiery? Niby wisi na stronie, że zostanie ogłoszona na targach w Londynie i tu moje pytanie.. Czy została faktycznie ogłoszona? Jeśli tak to na kiedy? Miałem nadzieję, że pod choinkę będzie fajny prezent a tu trochę rozczarowanie Big Grin
10-01-2020 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzychu Offline
Pasażer z biletem miesięcznym
*

Liczba postów: 141
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
Post: #153
RE: ATS 2
Zobacz na datę tamtego ogłoszenia Big Grin

Klub Sympatyków Transportu Miejskiego
10-01-2020 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TypowyJanuszek Offline
Pieszy

Liczba postów: 2
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 0
Post: #154
RE: ATS 2
No dość dawno Wink, ale fajnie byłoby zobaczyć chociaż jakieś screeny czy coś.. Jak to mniej a więcej wygląda Smile
12-01-2020 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartkowsky Offline
Pieszy

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2020
Reputacja: 0
Post: #155
RE: ATS 2
Witam. Mam pytanie czy przy projekcie cały czas jest coś grzebane czy projekt upadł czy jak to tam jest. Bo bardzo sie martwie o to że projekt mógł paść i nici z ATS'a 2. Jeżeli przy ATSsie dalej jest coś grzebane to kiedy mniej więcej można spodziewać się premiery. Nie chodzi mi o konkretną datę ale przełom jakiego miesiąca.
28-03-2020 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rolpho Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 35
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 5
Post: #156
RE: ATS 2
Jest grzebane, cały czas jest. Jednak zagrzebaliśmy się z tym "trochę" i jeszcze jakiś czas będziemy grzebać. Zostało jeszcze kilka zakrętów do pokonania, i nie ma co się bawić w jakieś obietnice póki co, ale wierzymy, że w niedalekiej przyszłości (w stosunku do tego, co za nami to na pewno) uda się w końcu wypuścić pierwszą wersję "dla ludu" Big Grin
Nie wiemy jeszcze na jakich zasadach dokładnie, w każdym razie prace cały czas trwają.

http://d6team.com
04-04-2020 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Advanced Tram Simulator | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS