Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Symulator
Autor Wiadomość
BlackDeathAngel Offline
Pasażer
*

Liczba postów: 11
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Post: #1
Question Symulator
Cześć, przeglądając stronę internetową natrafiłem na symulator z kabiną w skali 1:1

Bardzo mnie to zainteresowało, i chciałbym dowiedzieć się, jaki koszt jest zrobienia takiej kabiny, i czy ewentualnie jest możliwość zamówienia czegoś takiego u autora? Rolleyes

Pozdrawiam.
10-12-2014 04:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lukasn26 Offline
Mam kartę miejską na wszytkie linie :P
**

Liczba postów: 553
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 12
Post: #2
RE: Symulator
Oho! Marzenie ściętej głowy Smile
Musisz mieć dużo cierpliwości, czasu, trochę pieniędzy, znać się na elektrotechnicę chociaż trochę i tramwaj żeby tą kabinę wyciąć, albo ją zrobić samemu. Tu masz link do symulatora kolejowego, może ten temat Ci coś pomoże. Link

[Obrazek: 90a9698b9335c73bgen.png]
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011750463158
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2014 07:46 przez lukasn26.)
10-12-2014 07:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BlackDeathAngel Offline
Pasażer
*

Liczba postów: 11
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Symulator
Zaryzykuję, myślę, czy nie spróbować skontaktować się z jakimś punktem gdzie przeprowadzane są generalne renowacje tramwajów, bądź z jakimś przewoźnikiem, o możliwość skupu przedniego panelu, zdecydowanie taka opcja ułatwiła by mi możliwość szybkiego zrobienia, jak i mógłbym się poszczycić autentyczną konsolą używaną w którymś z tramwajów. Jeszcze tylko zastanawiam się, który chciałbym mieć, ale chyba zdecyduję się na stworzenie 105, do której mam sentyment Rolleyes
10-12-2014 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Advanced Tram Simulator | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS