Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elbląg - trasy
Autor Wiadomość
Iktorn0703 Offline
Pieszy

Liczba postów: 1
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Post: #1
Elbląg - trasy
Witam wszystkich serdecznie.
Jako nowy użytkownik chciałbym coś wnieść do tutejszego forum i do rozwoju symulatora. Niestety umiejętność tworzenia map przerasta moje możliwości, jednak mógłbym nagrać video i porobić zdjęcia na wszystkich liniach w Elblągu. Linii jest łącznie 5. Myślę, że szczegółowa i dopracowana mapa Elbląga jako drugiego najstarszego miasta z tramwajami w Polsce, który nie jest jakimś bardzo dużym i bardzo rozwiniętym miastem pod względem komunikacji szynowej mogłaby być dobrą bazą do korzystania z programu ATS. Jeżeli taka forma zostałaby chętnie przyjęta przez jakiegoś twórcę map to jestem w stanie zrealizować takie nagrania w przeciągu nawet 2 tygodni.
Ewentualnie poproszę o jakiś kurs tworzenia map. Sporo linków czy tu czy na forum MaSzyny już nie działa.
08-12-2014 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edward Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 507
Dołączył: Jan 1970
Reputacja: 21
Post: #2
RE: Elbląg - trasy
Do tematu już się przymierzaliśmy.
http://world3d.eu/projekty/elblag-3d
tu jest (rozsypana niestety) strona, na której były grafiki 3d okolic ul. 1-go maja (ostała się jedna jak widzę) trasę już mamy, ale poza okolicą 1-go maja nie mamy żadnych modeli budynków i infrastruktury z Elbląga. Braciszek rok robił tą jedną ulicę, więc roboty jest naprawdę masa żeby w miarę szczegółowo odwzorować trasę.
Nagranie przejazdu z kabiny by się przydało.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2014 23:53 przez Edward.)
13-12-2014 23:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzys123 Offline
Kabiniarz

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Elbląg - trasy
Bardzo długo się tu nic nie działo, ale może ktoś o tym jeszcze myśli. Nagranie przejazdu z kabiny - proszę bardzo: http://www.tv.elblag.pl/61,8636-jezdzimy..._nr_1.html
Na tej stronie można również znaleźć trasy pozostałych czterech linii. Tongue
03-12-2015 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edward Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 507
Dołączył: Jan 1970
Reputacja: 21
Post: #4
RE: Elbląg - trasy
Fajnie zobaczyć na filmie miejsca, które mijam prawie codziennie. "Mój" rejon to od Ogólnej-Konopnicka do Obrońców pokoju, płk Dąbka.
03-12-2015 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzys123 Offline
Kabiniarz

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Elbląg - trasy
Patrz jaki przypadek - ja mieszkam na Zawadzie - mój przystanek to Płk. Dąbka Ogólna (CH Ogrody) Smile
03-12-2015 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
neuor67
Unregistered

 
Post: #6
RE: Elbląg - trasy
Up

a ja mieszkam pomidzy wami..
25-11-2017 19:32
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Advanced Tram Simulator | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS