ATS Forum - Advanced Tram Simulator
Praca przy tworzeniu tras do symulatora kolejowego - Wersja do druku

+- ATS Forum - Advanced Tram Simulator (http://d6team.com/atsforum)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Praca przy tworzeniu tras do symulatora kolejowego (/showthread.php?tid=386)



Praca przy tworzeniu tras do symulatora kolejowego - Ra_ - 29-07-2018 11:35

Szukam osób, które by się chciały zaangażować w prace przy ulepszaniu tras dla polskiego symulatora jazdy pojazdami kolejowymi. Prace, które są obecnie do wykonania, są raczej mozolne i nie wymagają specjalnych kwalifikacji, nie mogę też zaoferować wynagrodzenia ponad minimalne. Zatrudnienie na pełen etat (40h na tydzień), godziny pracy rozliczane w cyklach dwutygodniowych. Większość prac będzie do wykonania przy pomocy dostarczonego edytora 3D — ogólnie to wstawianie peronów, dróg, chodników, płotów, lasów, znaków drogowych, zasiewanie trawy, do tego wyłapywanie i raportowanie różnic pomiędzy scenerią a filmami z przejazdu, których poprawić się nie da. Po roku pracy będzie możliwość awansu na inne stanowisko, związane np. z obsługą techniczną symulatora w miejscu jego instalacji (w planach są też symulatory mobilne).

Nie jest jeszcze ustalona lokalizacja biura, dla mnie chyba najlepsza by była Gdynia, ale przy dużej liczbie chętnych jestem w stanie uwzględnić inne miasto (np. Wrocław; niemniej Warszawa, Szczecin, Poznań odpadają).

Wspomniany symulator nie jest związany z ATS, MaSzyną, Train Driver 2, Railway Project One ani niczym, co można kupić bądź pobrać.