ATS Forum - Advanced Tram Simulator
Tajemniczy projekt Edwarda - Wersja do druku

+- ATS Forum - Advanced Tram Simulator (http://d6team.com/atsforum)
+-- Dział: Dział deweloperski (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Dział: Publikacja prac w toku celem konsultacji. (/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: Tajemniczy projekt Edwarda (/showthread.php?tid=282)



Tajemniczy projekt Edwarda - Edward - 29-10-2016 01:52

Doszedłem do wniosku, że jak nie będę mógł zasnąć wieczorem to sobie trochę pomodeluję. Budynek jest rzeczywisty, nawet liczyłem ilość cegieł Smile
Nie sądzę żeby ktoś zgadł gdzie on jest, jak będę miał atak bezsenności to go dokończę.


RE: Tajemniczy projekt Edwarda - lukasn26 - 29-10-2016 20:45

Nie wiem gdzie jest ale wiem gdzie go nie ma Tongue
A jest napewno gdzieś w Polsce Tongue
Bardzo ładnie Wink


RE: Tajemniczy projekt Edwarda - kafar - 31-10-2016 08:41

Budynek bardzo ładny. Smile Nadaje się na jakieś tereny fabryczne, albo warsztaty zajezdniowe. Wink


RE: Tajemniczy projekt Edwarda - elot360 - 01-11-2016 19:01

Gdybyś więcej razy nie spał to może by ATS2 wyszedł :V


RE: Tajemniczy projekt Edwarda - Edward - 01-11-2016 19:43

Modeluję jak już jestem zmęczony i chcę się oderwać od pracy. Modelowanie jest dużo łatwiejsze i mniej zajmujące niż kodowanie.


RE: Tajemniczy projekt Edwarda - Edward - 02-11-2016 22:25

Budynek z drugiej strony. Jest to warsztat. Powinna do niego jeszcze przylegać część socjalna, którą może dorobię jako osobny obiekt, wtedy będzie większa możliwość kombinowania na mapach fikcyjnych. Wnętrze warsztatu jest tak naszpikowane różnymi rzeczami, że to robota na długie wieczory i nie wiem czy je robić, chyba że w wersji surowej.


RE: Tajemniczy projekt Edwarda - kafar - 03-11-2016 09:49

Oczywiście że robić! Każdy gracz ATSa będzie chciał się wcielić w rolę mechanika, tak więc na ścianach lub w skrzynkach z narzędziami powinny być wszystkie rozmiary kluczy, śrubokrętów, kombinerek oraz na podłodze wiaderko ze smarem. Wink