ATS Forum - Advanced Tram Simulator
Dok. techniczna kom. tramwajowej w Toruniu - Wersja do druku

+- ATS Forum - Advanced Tram Simulator (http://d6team.com/atsforum)
+-- Dział: Realna komunikacja (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Dokumentacja techniczna. (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Dok. techniczna kom. tramwajowej w Toruniu (/showthread.php?tid=214)



Dok. techniczna kom. tramwajowej w Toruniu - janek044 - 09-01-2016 00:19

Witam,

Jakiś czas temu zwróciłem się do MZK w Toruniu o udostępnienie całkowitej dokumentacji technicznej komunikacji tramwajowej w Toruniu, która będzie mi potrzebna do rozpoczęcia prac nad mapą tramwajową Torunia w symulatorze. Kiedy te materiały zostaną do mnie wysłane, oczywiście je tutaj udostępnię.

Przy okazji, zwrócę się do wszystkich z prośbą, mianowicie - jeśli ktoś posiada jakiekolwiek materiały (zdjęcia, mapy itp.) związane z komunikacją tramwajową lub infrastrukturą drogową w Toruniu to prosiłbym o podesłanie. Serdecznie dziękuję Smile

Pozdrawiam,
janek044


RE: Dok. techniczna kom. tramwajowej w Toruniu - Ra_ - 09-01-2016 09:45

Ja mam narysowany Toruń Główny i Kluczyki w Rainsted. Miałem tylko problem z dojściem do ładu z wysokościami, bo była różnica 5m pomiędzy poziomnicami na mapie topograficznej a profilem pionowym wg schematu stacji. Obecnie można by to porównać jeszcze z NMT-100, ale nie miałem na to czasu. Tory tramwajowe też zacząłem kawałkiem rysować, ale raczej nie dużo. W zasadzie to najlepiej by było wczytać wszystko ponownie z UMP-pcPL, powinno już być dużo dokładniejsze niż te 6 lat temu.


RE: Dok. techniczna kom. tramwajowej w Toruniu - janek044 - 10-01-2016 19:20

Ja rozpoczynam prace na pętli Wschodnia (linia 3) a Toruń Główny i Kluczyki nie są potrzebne do odwzorowania sieci tramwajowej, iż żadne tory tramwajowe tam nie sięgają Smile Na jakim odcinku zacząłeś rysować tory tramwajowe ?