ATS Forum - Advanced Tram Simulator

Pełna wersja: Łódź - tramwaje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wczoraj można było odwiedzić przyszłe Muzeum Komunikacji Miejskiej na Brusie z ciekawymi eksponatami Smile

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/335...a-material
1 marca czyli już w najbliższy weekend Zajezdnia Muzealna Brus otwiera swoją bramę dla zwiedzających Smile Już drugi sezon będzie można oglądać zabytkowe tramwaje i autobusy. Od poprzedniego roku wystawiam się również ja z wystawą dawnych oraz obecnych kasowników Smile Serdecznie zapraszam Smile Kolejne dni otwarte dopiero w majówkę!
Dobra, kafar, jesteś w KMST? Ja tak.

A pro po kanciaka #37, to co z nim dalej będzie? Nie mówili nic na zebraniach KMST
Jestem, a jakżeby inaczej.Przy kanciaku prace stanęły na kilka tygodni, było dużo więcej pilniejszych prac na terenie zajezdni (głównie porządkowanie) oraz przy wystawach. Ale w ostatni weekend udało się zrobić od nowa (wyspawać) nowy stopień w pierwszych i drugich drzwiach oraz uzupełnić dziurę w stopniu trzecich. Po dniu otwartym będziemy kontynuować. Wszystkie prace wykonał i wykona mój tata Cool
Ahha, ciekawi mnie też to, co się stało z Fryburgiem #202, bo po likwidacji MKT #201, #203 i #204 doznały kasacji, a wagonen #202 interesował się klub miłośników z Fryburga. Wiesz coś na ten temat?
Ostatnio słyszałem że ma iść do kasacji. Niestety, miłośnicy z Fryburga nie kupili go, przez co MPK zaczęło wyjmować z niego części do innych helmutów. A wielka szkoda bo wagon po odkupieniu od MKT i zniszczeniu jeszcze na Helenówku przez nieznanych osobników szafy z elektryką NADAL JEŹDZIŁ! Obecnie nie wiem co z nim się dzieje, ale spróbuję się dowiedzieć.
A coś wiadomo z Elinami? Bo słyszałem, że skład 1932+1933 i 1368+1369 został wystawiony na sprzedaż, ale 1368+1369 moim zdaniem jest rozbierany na części.
1368+69 już sprzedany i rozbierany na części, prawdopodobnie już jest skasowany. 1932+33 chyba tak samo, ale nie wiem bo kupił go ktoś inny.
No to graty dla MPK. W 2012 roku zamiast wziąć tramy w dobrym stanie z Helenówka (m.in. GT8), to wzięli rupiecie z Brusa.
Powód był taki, że GT6 z Brusa mają taką samą aparaturę co GT6 z Helenówka - pod tym względem to te same wozy. a GT8 to był już inny typ (Geamatik) i dlatego że były tylko 3 sztuki, to dla MPK było nieopłacalne utrzymywać kolejny typ. A części do popularnych nie należą.
Stron: 1 2
Przekierowanie