ATS Forum - Advanced Tram Simulator

Pełna wersja: CityGML - bryły budynków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Od paru dni Geoportal publikuje bryły budynków w Polsce, zrobione za ciężkie miliony z danych geodezyjnych. Ściany i dachy budynków są zapisane w strukturze XML, we współrzędnych PUWG 1992.

Właśnie niedawno doszły kolejne powiaty, w tym Elbląg. Jeśli tory Elbląga w ATS trzymają wymiary, będzie można dopasować budynki. W ostateczności można wstawić budynki do GOP (wiem, że do Czeladzi jest pod górę), albo może dokończyć Częstochowę.
Ambitny projekt. Aczkolwiek czy nie warto by było nawiązać współpracy z deweloperami i pokombinować coś już dla ATS2?
Jakoś chyba nie chcą. Ani nie mogę odpalić sobie ATS2 i wstrzyknąć budynków, pozostaje mi używać tego, co jest dostępne.
A rozmawiałeś chociaż z nimi?
Ra: Jeśli próbowałeś się skontaktować przez GG, to nie używałem go od lat i już nie mam danych konta. Najlepiej na priv forum.

Na razie jestem na wyjeździe, wrócę za +- tydzień.

Do wszystkich, którzy próbowali się ze mną skontaktować przez ostatnie 2 miesiące: odpowiem jak wrócę, bo tu mam dostęp do sieci sporadycznie z nie swojego urządzenia.
A gdzie jesteś, tak z ciekawości? Smile

(oby Rosja... Tongue)
Hm...
Łał, no całkiem spoko te bryły, ciekawe, czy rzeczywiście są w miarę dokładne w stosunku do realu (wymiary brył chociaż) (?)
Ja nie mam jak porównać, z mojej okolicy jeszcze nie ma...
Na pierwszy rzut oka wydaje się ok. Brakuje kilkunastu kamienic, które wybudowano w ostatnich latach - jest to teren starówki, zrównanej z ziemią podczas wojny i odbudowywanej teraz na nowo w stylu jak to niektórzy określają: "Gargamele". Kształt wieży kościelnej na górze powiedzmy przybliżony.
Stron: 1 2
Przekierowanie