ATS Forum - Advanced Tram Simulator

Pełna wersja: Elbląg - trasy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich serdecznie.
Jako nowy użytkownik chciałbym coś wnieść do tutejszego forum i do rozwoju symulatora. Niestety umiejętność tworzenia map przerasta moje możliwości, jednak mógłbym nagrać video i porobić zdjęcia na wszystkich liniach w Elblągu. Linii jest łącznie 5. Myślę, że szczegółowa i dopracowana mapa Elbląga jako drugiego najstarszego miasta z tramwajami w Polsce, który nie jest jakimś bardzo dużym i bardzo rozwiniętym miastem pod względem komunikacji szynowej mogłaby być dobrą bazą do korzystania z programu ATS. Jeżeli taka forma zostałaby chętnie przyjęta przez jakiegoś twórcę map to jestem w stanie zrealizować takie nagrania w przeciągu nawet 2 tygodni.
Ewentualnie poproszę o jakiś kurs tworzenia map. Sporo linków czy tu czy na forum MaSzyny już nie działa.
Do tematu już się przymierzaliśmy.
http://world3d.eu/projekty/elblag-3d
tu jest (rozsypana niestety) strona, na której były grafiki 3d okolic ul. 1-go maja (ostała się jedna jak widzę) trasę już mamy, ale poza okolicą 1-go maja nie mamy żadnych modeli budynków i infrastruktury z Elbląga. Braciszek rok robił tą jedną ulicę, więc roboty jest naprawdę masa żeby w miarę szczegółowo odwzorować trasę.
Nagranie przejazdu z kabiny by się przydało.
Bardzo długo się tu nic nie działo, ale może ktoś o tym jeszcze myśli. Nagranie przejazdu z kabiny - proszę bardzo: http://www.tv.elblag.pl/61,8636-jezdzimy..._nr_1.html
Na tej stronie można również znaleźć trasy pozostałych czterech linii. Tongue
Fajnie zobaczyć na filmie miejsca, które mijam prawie codziennie. "Mój" rejon to od Ogólnej-Konopnicka do Obrońców pokoju, płk Dąbka.
Patrz jaki przypadek - ja mieszkam na Zawadzie - mój przystanek to Płk. Dąbka Ogólna (CH Ogrody) Smile

neuor67

Up

a ja mieszkam pomidzy wami..
Przekierowanie